Facebook

JABŁONNA. Zabójstwo 37-latki. Partner przyznał się do winy

2019-06-24 7:06:07

 

Sprawca makabrycznej zbrodni w Jabłonnie przyznał się do winy.
Usłyszał dwa zarzuty podał przedstawiciel Prokuratury Okręgowej w Warszawie

Zabójca 37-letniej Barbary S. w poniedziałek (24 czerwca) przyznał się do winy. Podejrzany o morderstwo to 33-letni Ariel C. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Usłyszał dwa zarzuty

Ariel C. to partner zamordowanej w piątek (21 czerwca) 37-letniej Barbary S. Prokuratura postawiła mężczyźnie dwa zarzuty: zabójstwa oraz narażenia na utratę życia lub zdrowia małego dziecka – podaje Remigiusz Kryntke z Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga w Warszawie. W trakcie śledztwa prócz zatrzymanego 33-latka policja zatrzymała dwóch innych mężczyzn, którzy po przesłuchaniu zostali wypuszczeniu do domu.

Nie ujawniają przyczyny śmierci

Jak udało nam się dowiedzieć zlecona została sekcja zwłok 37-latki, która wykaże przyczynę śmierci. Prokuratura nie podaje czy Barbara S. została uduszona czy zabójca poderżnął jej gardło.

Zwłoki zostawił na łóżku

Przypomnijmy, do zabójstwa doszło najprawdopodobniej w piątek (21 czerwca) wtedy też zwłoki 37-latki znalazła jej siostra. W mieszkaniu prócz zwłok kobiety, znaleziony został też mały chłopiec, który został przewieziony do szpitala. Po badaniach okazało się, że nic mu nie jest.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *