Facebook

JABŁONNA. Zatrzymali ściganego trzema listami gończymi

2016-09-10 1:53:16

Funkcjonariusze prewencji z komisariatu policji w Jabłonnie, w trakcie rutynowych czynności zatrzymali poszukiwanego trzema listami gończymi. 22-letni Patryk D. po przedstawieniu zarzutu w sprawie karnej zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 2 lata.

Policjanci z komisariatu policji w Jabłonnie w czwartek 8 września podczas przeprowadzania interwencji w jednym ze sklepów ujawnili osobę poszukiwaną. Podczas legitymowania mężczyzna nie posiadał dokumentu. Podając dane osobowe mylił się i denerwował. Policjanci nie dali wiary mężczyźnie i przewieźli go do jednostki policji, celem potwierdzenia jego tożsamości. Jak się okazało 22-latek podał fałszywe dane.

Po sprawdzeniu mężczyzny okazało się, że jest nim Patryk D., który poszukiwany jest trzema listami gończymi wydanymi przez sąd w Legionowie w celu odbycia kary ponad 2 lat pozbawienia wolności.

W piątek 9 września policjanci przedstawią mężczyźnie zarzut dotyczący popełnionego czynu przestępczego oraz posługiwania się fałszywymi danymi. 22-latek zostanie przewieziony do zakładu karnego, celem odbycia zasądzonej kary.

KPP Legionowo

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *