Facebook


JABŁONNA. Zatrzymali ściganego trzema listami gończymi

2016-09-10 1:53:16

Funkcjonariusze prewencji z komisariatu policji w Jabłonnie, w trakcie rutynowych czynności zatrzymali poszukiwanego trzema listami gończymi. 22-letni Patryk D. po przedstawieniu zarzutu w sprawie karnej zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 2 lata.

Policjanci z komisariatu policji w Jabłonnie w czwartek 8 września podczas przeprowadzania interwencji w jednym ze sklepów ujawnili osobę poszukiwaną. Podczas legitymowania mężczyzna nie posiadał dokumentu. Podając dane osobowe mylił się i denerwował. Policjanci nie dali wiary mężczyźnie i przewieźli go do jednostki policji, celem potwierdzenia jego tożsamości. Jak się okazało 22-latek podał fałszywe dane.

Po sprawdzeniu mężczyzny okazało się, że jest nim Patryk D., który poszukiwany jest trzema listami gończymi wydanymi przez sąd w Legionowie w celu odbycia kary ponad 2 lat pozbawienia wolności.

W piątek 9 września policjanci przedstawią mężczyźnie zarzut dotyczący popełnionego czynu przestępczego oraz posługiwania się fałszywymi danymi. 22-latek zostanie przewieziony do zakładu karnego, celem odbycia zasądzonej kary.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *