JABŁONNA. Zatrzymani za włamanie do automatu z zabawkami

2016-02-08 10:05:04

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie zatrzymali Łukasza K., oraz Łukasza R., podejrzewanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do automatu z zabawkami, którego się dopuścili kilka dni wcześniej. Policjanci nie posiadając złożonego zawiadomienia o przestępstwie ustalili mężczyzn, którzy włamali się do urządzenia. Osobom tym za takie zachowanie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Stróże prawa w trakcie realizowania codziennych zadań służbowych uzyskali wiadomość, że w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie Jabłonny, z automatu z zabawkami skradziono pieniądze poprzez wcześniejsze włamanie się do urządzenia. Funkcjonariusze potwierdzili informacje dotyczące zaistnienia czynu zabronionego w sklepie oraz przyjęli zawiadomienie o przestępstwie.

Na podstawie posiadanych wcześniej informacji policjanci dokonali zatrzymania dwóch 30-letnich mężczyzn, którzy włamali się do automatu i dokonali kradzieży ponad 200 złotych. Zarówno Łukasz K. i Łukasz R. byli już karani za podobne przestępstwa i w omawianym przypadku przedstawiono im zarzut kradzieży z włamaniem. Względem mężczyzn został zastosowany dozór policyjny. O wymiarze kary zdecyduje sąd.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *