JABŁONNA. Zmartwienia wójta – absolutorium

2017-05-30 5:10:22

Zmartwiona mina wójta Jarosława Chodorskiego mówi wszystko. Radni na najbliższej sesji najprawdopodobniej nie podejmą uchwały ws. wykonania budżetu gminy Jabłonna za 2016 rok, co w praktyce oznacza po raz trzeci z rzędu brak absolutorium dla wójta.

Radni w ostatnim czasie już nie raz dawali do zrozumienia jak bardzo nie ufają wójtowi. Radny Zenon Chojnacki na ostatniej specjalnie zwołanej sesji powiedział wprost: – Jestem prawie pewny, że Pana wójta podsumujemy „odpowiednio”. I tego nie trzeba nam tłumaczyć. (…) My po prostu wiemy, że niektórzy są niekompetentni.

JR

Komentarze

5 komentarzy

 1. baca odpowiedz

  zes……….ła się bida i płacze……..

 2. Miro odpowiedz

  I co maze rada referendum w sprawie odwołania wójta przeprowadzi, czy się jak zwykle obfajda. Nieudzielenie absolutorium niczym nie skutkuje dla wójta.

 3. na poważnie odpowiedz

  Ten wójt to człowiek bez honoru,zwykły frendzel który zmiażdżył naszą gminę Jabłonna !!l swoim totalnie nie kompetentnym działaniem. Dla tego zarządzać wspólnym społecznym mieniem powinny osoby z wyższym wykształceniem a nie ludzie z nikad z pseudowizjami. popieranymi podejrzanymi działaniami fundacyjnymi. Ale gdyby nie radni którzy mieli nadzieję na własne korzyści i go popierali wraz z jego niezgodnymi z prawem działaniami to by takich jaj nie było. Może w końcu skończy się ten cyrk czy może raczej przedszkole w postaci rady i wójta który z nikim i niczym się nie liczy i mimo masy ostrzeżeń nadal się bawi kosztem mieszkańców.i razem z patologicznymi złodziejskimi grupami współpracuje na szkode spoleczną
  Odpowiedz

 4. wyborca odpowiedz

  a przysłowiowy…..c/////////// z nim i Michalskim …!!!!!!!…….

 5. wilk odpowiedz

  kopał kazedegrazy kilka w końcu i jemu kopa zasadzili a wszyscy wyborcy odedchneli z ulgą i się radowali cieszyli ło cho cho le to bajka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *