JANÓWEK. Tragiczna śmierć na torach

2017-07-18 3:07:55

W poniedziałek – 17 lipca – około godziny 21 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Pociąg Kolei Mazowieckich potrącił w okolicach stacji kolejowej w Janówku, 45-latka. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. Jak informuje podkomisarz Emilia Kuligowska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, tuż po godzinie 21:00, Straż Ochrony Kolei, powiadomiła legionowską policję o tym, że w okolicach peronów w Janówku I, doszło do wypadku.
Z informacji, jakie wpłynęły do KPP w Legionowie wynika, że pociąg Kolei Mazowieckich potrącił mężczyznę. Policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali rozczłonkowane ciało. Funkcjonariusze nie wykluczają bowiem, że mogło to być samobójstwo, ale biorą pod uwagę również inne okoliczności, między innymi nieszczęśliwy wypadek. Do 5 nad ranem trwały czynności techników policyjnych, którzy pracowali pod nadzorem prokuratora. Ruch pociągów odbywał się po jednym torze, przez co występowały duże opóźnienia.
Aktualnie policja i prokuratura badają okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało skierowane na sekcję zwłok.
Jak informuje tygodnik Mazowieckie To i Owo zastępca prokuratora rejonowego w Legionowie – Katarzyna Ryniewicz-Smela – nie są znane personalia mężczyzny.

AB

Komentarze

1 komentarz

  1. Kuba odpowiedz

    To jest jakaś czarna seria. Z tego co pamiętam to jest juz którys wypadek tego typu. W dodatku w tym samym miejscu też nie pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *