Facebook


Jeździł z marihuaną

2016-07-27 3:58:52

Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w samochodzie miał 12 gramów marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, a 23-latka zatrzymali do wyjaśnienia sprawy. Po zebraniu materiału dowodowego Adrian O. usłyszał zarzut i przyznał się do niego za co grożą mu teraz 3 lata za kratkami.

Około 3 w nocy policjanci patrolujący ul. Norwida w Legionowie zwrócili uwagę na jadące bmw. Pojazd został zatrzymany do kontroli drogowej. W środku siedziały 4 osoby. Po wylegitymowaniu osób i sprawdzeniu samochodu policjanci znaleźli w schowku i bagażniku 2 zawiniątka. W trakcie dalszych czynności ustalono, że susz roślinny to marihuana o wadze 12 gramów.

23-letni Adrian O. został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Podczas rozmowy z policjantami mężczyzna przyznał, że narkotyki należały do niego. Od legionowskich śledczych mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

źródło: KPP  Legionowo

Komentarze

1 komentarz

  1. MaX odpowiedz

    12gr marihuahy. Poprostu STRASZNE !! Proponuję kartę śmierci. Lepiej się wejdźcie za prawdziwych przestępców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *