Facebook

Jeździł z marihuaną

2016-07-27 3:58:52

Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w samochodzie miał 12 gramów marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, a 23-latka zatrzymali do wyjaśnienia sprawy. Po zebraniu materiału dowodowego Adrian O. usłyszał zarzut i przyznał się do niego za co grożą mu teraz 3 lata za kratkami.

Około 3 w nocy policjanci patrolujący ul. Norwida w Legionowie zwrócili uwagę na jadące bmw. Pojazd został zatrzymany do kontroli drogowej. W środku siedziały 4 osoby. Po wylegitymowaniu osób i sprawdzeniu samochodu policjanci znaleźli w schowku i bagażniku 2 zawiniątka. W trakcie dalszych czynności ustalono, że susz roślinny to marihuana o wadze 12 gramów.

23-letni Adrian O. został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Podczas rozmowy z policjantami mężczyzna przyznał, że narkotyki należały do niego. Od legionowskich śledczych mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

źródło: KPP  Legionowo

Komentarze

1 komentarz

  1. MaX odpowiedz

    12gr marihuahy. Poprostu STRASZNE !! Proponuję kartę śmierci. Lepiej się wejdźcie za prawdziwych przestępców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *