KADR Z ŻYCIA SAMORZĄDU. Parkują na przystanku i pasie do skrętu

2021-04-15 8:45:25

Przed legionowskim ratuszem notorycznie dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego, a jednocześnie do powodowania niebezpiecznych sytuacji

Miejsce to zostało także odnotowane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa
Na ulicy Piłsudskiego, przed legionowskim ratuszem wytyczony został pas do skrętu w prawo, który ma ułatwić wjazd na wewnętrzne podwórko urzędu. Korzystają z niego zarówno mieszkańcy okolicznych budynków jak i pracownicy magistratu. Natomiast bezpośrednio przed skrętem znajduje się przystanek autobusowy. Niestety, z powodu braku miejsc do parkowania, zatrzymują się na przystanku i pasie nie tylko samochody dostawcze, ale także klienci banku oraz osoby korzystające z bankomatu. Stwarza to jeszcze większe zagrożenie bezpieczeństwa dla użytkowników ruchu na wiecznie zakorkowanej głównej ulicy Legionowa. Miejsce to zostało także odnotowane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

red

Komentarze

1 komentarz

  1. Andrzej odpowiedz

    Policja powinna dawno zając się parkowaniem w tym miejscu przy Ratuszu. A w ogóle to powinni zlikwidować lewoskręt przy wyjeździe z podwórka ratusza oraz wjazd na to podwórko z przeciwległego pasa ruchu. Obecna sytuacja powoduje niebezpieczeństwo wypadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *