KOLARSTWO. Niedziela z rowerem!

2017-04-04 9:09:23

Cezary Zamana i jego największy cykl maratonów rowerowych MTB w Polsce zaprasza w najbliższą niedzielę, 9 kwietnia do Legionowa. Miasteczko rowerowe i zaplecze imprezy będzie usytuowane jak dotychczas na terenach Areny Legionowo.

Tego dnia setki kolarzy, pasjonatów MTB, wyruszy na trasę po Lasach Chotomowskich, żeby rywalizować ze sobą na czterech zróżnicowanych dystansach – Hobby, Fit, Mega i Giga. Start do pierwszego wyścigu na dystansie hobby – godz. 10.30. Zapisy do zawodów w niedzielę, od godz. 8.00

Dla najmłodszych zawodników zorganizowany będzie specjalny wyścig MiniMini+ Mazovia. Na starcie pojawi się znana wszystkim dzieciom z ekranów telewizyjnych rybka MiniMini. Stacja telewizyjna MiniMini+, która patronuje całemu wydarzeniu przygotuje dla dzieci ciekawe konkursy z nagrodami i upominki.

Wszystkie dzieci startujące na dystansie Hobby mogą wziąć udział w konkursach z nagrodami w namiocie firmy MAYERSPORT. Podczas zawodów od godziny 12:00 będą tam organizowane konkursy z nagrodami! Aby wziąć udział w zabawie niezbędny będzie numer startowy na cykl Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Zorganizowana będzie klasyfikacja dla mieszkańców Legionowa. Zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć. Mieszkańcom Legionowa za okazaniem w biurze zawodów dokumentu potwierdzającego zamieszkanie na terenie miasta Legionowo przysługuje zniżka przy opłacie startowej.
Współorganizatorem zawodów jest miasto Legionowo oraz Arena Legionowo. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek na tę wyjątkową imprezę dla całych rodzin.

(red.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *