Facebook

KONKURS. Nocna Zmiana Bluesa – wygraj bilet!!!

2017-12-06 3:07:54

Już w sobotę (9.12) o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej legionowskiego Ratusza zagra legenda polskiego Bluesa!

Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa to kawał historii jednego z niepokornych nurtów polskiej muzyki. Wierzcholskiemu towarzyszą: gitarzysta Marek Dąbrowski, basista Piotr Dąbrowski, gitarzysta Witek Jakaski oraz perkusista Grzegorz Minicz.

Nocna Zmiana Bluesa jest obecna na polskich i światowych scenach już od 35 lat. Ma za sobą ponad dwadzieścia osiem nagranych płyt i tysiące koncertów w Polsce, Europie, w Stanach Zjednoczonych, a nawet w Zimbabwe!

Czwarte dziesięciolecie na scenie – ale według bluesowych kanonów to dopiero… początek środka muzycznej drogi. Nocna Zmiana Bluesa dopiero rozwija skrzydła! Promieniując energią i radością grania, z łatwością nawiązują kontakt z każdą widownią, której udziela się pozytywna atmosfera ich koncertów!

Koncert odbędzie się 9 grudnia o godz: 20:00 w Sali Konferencyjnej legionowskiego Ratusza. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w MOK Legionowo ul. Norwida 10. tel: 22 784 44 99

 

KONKURS

KONKURS
 
W związku z występem zespołu NOCNA ZMIANA BLUESA 9 grudnia, w legionowskim Ratuszu mamy do rozdania 4 podwójne wejściówki. Aby wziąć udział w konkursie należy polubioną naszą stronę, polubić ten post, skomentować go i udostępnić na swojej tablicy. Zaproszenia otrzymają 4 osoby, które spełnią powyższe warunki. Zwycięzców o wygranej poinformujemy w wiadomości prywatnej. Wejściówki będą do odebrania przed koncertem! Powodzenia!

 

 

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *