Facebook

Kostiumy wyszczuplające – metamorfoza

2021-08-06 8:31:57

Wiele kobiet ma kompleksy i czuje się niekomfortowo w strojach kąpielowych. Odkrywanie ciała nie jest dla nich przyjemne i krępują się paradować na plaży z odkrytymi plecami czy w stroju dwuczęściowym, który odsłania brzuszek


Czasami rezygnują z takich urlopów i nie chcą korzystać z kąpieli oraz opalania się w towarzystwie innych kobiet.

W jaki sposób można temu zaradzić?

Przede wszystkim chciałbym w tym artykule uświadomić Paniom, że są na rynku dostępne stroje kąpielowe, które pięknie wyszczuplają sylwetkę. Są to stroje uszyte z opatentowanego i innowacyjnego materiału zwanego MiRATEX.

 

Tajemnica polega na proporcji spandexu użytego do produkcji. Taki materiał ma go ponad 30% dzięki czemu wspaniale się naciąga i dopasowuje do figury korygując ją, a jednocześnie dając możliwość komfortowego poruszania się. Panie nie czują się jak w pancerzu, a wręcz przeciwnie, czują ucisk i modelowanie sylwetki, ale też komfort noszenia i pewność, że kostium utrzyma ciało w ryzach. Takie przeczucie dodaje tylko pewności siebie.

Dodatkowo fason i konstrukcja takich kostiumów jest bardzo przemyślana. Są one w większości w pełni zabudowane i pięknie kryją tył i podnoszą pośladki. Należy zwrócić tu uwagę na szycie, które jest wyprofilowane i nie spłaszcza pośladków. Jak przyjrzymy się tym kostiumom, są one pięknie skrojone, tam gdzie trzeba to wyszczuplają, a tam gdzie powinny tylko modelować – modelują. Dlatego też na brzuchu mają często podwójny materiał.

Są też fasony, które mają drapowania, które ukrywają fałdki i powodują, że sylwetka jest smukła i zwarta, a talia jest podkreślona.

Jak zapewnia producent amerykańskiej firmy Miraclesuit – wiodącej firmy na rynku kostiumów wyszczuplających – wystarczy 10 sekund, aby założyć strój kąpielowy Miraclesuit i wyglądać na 5 kg mniej! – i tak się czuć!

– Wiele sloganów reklamowych jest bardzo przesadzona, ale w tym wypadku trudno się z tym nie zgodzić – zapewnia nas dystrybutor tej marki na rynku polskim Joanna Ciepiela.

Dodaje również:
– Są to kostiumy unikatowe, niszowe i dopiero przekonują się o tym Panie po ich ubraniu. Wiele razy słyszę od klientek: Pani Asiu, czuję się piękna i doprawdy mam wrażenie, że jest mnie mniej.

Zaletą ogromną tych kostiumów jest też to, że większość z nich jest dedykowana na bardzo duży biust nawet do miski „G”, a nawet „H”. To, że mają fiszbinę a materiał jest ze spandexem miseczka kostiumu dopasowuje się do biustu i pasuje do miski „C, D,E,F”. Producent wprowadził też linię kostiumów „DD” co oznacza, że te kostiumy mają jeszcze szerszą fiszbinę i więcej materiału i to ona świetnie nadają się na miseczki „G” czy „H”, o których wcześniej wspomniałem.

 

Są też konstrukcje z miseczkami lekko usztywnianymi czy bardzo usztywnionymi. Jaką konstrukcję miski Panie wybiorą zależy od kondycji i wielkości biustu.

Co powinienem jeszcze Paniom ważnego przekazać?

Myślę, że powinienem wspomnieć o dodatkach, takich jak pareo, tunika, kaftan czy teraz tak modne szlafroki wiązane w pasie czy zakładane kopertowo. Każdy taki dodatek warto mieć na wyjazd.

Możemy wówczas narzucić coś na siebie, przewiązać się w pasie chustą tzw. pareo idąc na spacer a jak chcemy zakryć ramiona wówczas narzucić tunikę czy szlafroczek. .

Konstantin Miro

Konstantin Miro
stylista i projektant mody
prowadzi autorską
Pracownię & Showroom 
tel. +48 781 313 892
Napisz do mnie:
kon.miro@gmail.com
Zdjęcia Miraclesuit

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *