Facebook

Kradł samochodowe części

2016-07-25 11:29:04

61-letni Eugeniusz J. został zatrzymany przez policjantów z Jabłonny. Mężczyzna przyznał się do kradzieży metalowych części samochodowych z terenu jednego z warsztatów w Chotomowie. O dalszym losie tego mieszkańca gminy Jabłonna zdecyduje sąd. Za ten rodzaj przestępstwa kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Na początku lipca br. do komisariatu policji w Jabłonnie zgłosił się właściciel warsztatu i powiadomił, że z kontenera na posesji gdzie składował różnego rodzaju elementy metalowe ktoś ukradł mu części samochodowe. Pokrzywdzony wycenił wartość strat na 1800 złotych.

Policjanci w trakcie wykonywania czynności w sprawie ustalili, że kradzieży tej prawdopodobnie dokonał 61-letni Eugeniusz J. Mężczyzna jest dobrze znany miejscowym policjantom gdyż wielokrotnie był już karany za kradzieże i odbywał kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali Eugeniusza J. Mężczyzna został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a następnie usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Mężczyzna wyjaśnił, że części samochodowe sprzedał na skupie złomu. 61-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał karze. Eugeniuszowi J. Grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *