Kradł samochodowe części

2016-07-25 11:29:04

61-letni Eugeniusz J. został zatrzymany przez policjantów z Jabłonny. Mężczyzna przyznał się do kradzieży metalowych części samochodowych z terenu jednego z warsztatów w Chotomowie. O dalszym losie tego mieszkańca gminy Jabłonna zdecyduje sąd. Za ten rodzaj przestępstwa kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Na początku lipca br. do komisariatu policji w Jabłonnie zgłosił się właściciel warsztatu i powiadomił, że z kontenera na posesji gdzie składował różnego rodzaju elementy metalowe ktoś ukradł mu części samochodowe. Pokrzywdzony wycenił wartość strat na 1800 złotych.

Policjanci w trakcie wykonywania czynności w sprawie ustalili, że kradzieży tej prawdopodobnie dokonał 61-letni Eugeniusz J. Mężczyzna jest dobrze znany miejscowym policjantom gdyż wielokrotnie był już karany za kradzieże i odbywał kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali Eugeniusza J. Mężczyzna został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a następnie usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Mężczyzna wyjaśnił, że części samochodowe sprzedał na skupie złomu. 61-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał karze. Eugeniuszowi J. Grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *