KRAJ. Kolejna plaża nudystów?

2017-08-07 7:00:51

 

Od kilku lat nad Morzem Bałtyckim funkcjonują plaże nudystów sygnowane przez Federację Nudystów Polskich. Od niedawna taka plaża powstała z inicjatywy samorządu w Łebie. Co ciekawe władzę miasta, twierdzą że było warto. Co ciekawe takich miejsc jak plaża w łebie już niebawem może być więcej.

Działająca od czerwca plaża nudystów w Łebie na półmetku wakacji nadal cieszy się dużą popularnością. Korzysta z niego dużo Polaków, ale również wielu obcokrajowców. Jak informuje portalsamorzadowy.pl już niebawem takich plaż może być więcej.
Oprócz Łeby nad Bałtykiem znajdują się także plaże dla naturystów w gdańskich Stogach i w Grzybowie, które zawarły porozumienie z Federacją Naturystów Polskich. Co do Gdańska nie ma wątpliwości, że co roku przyjeżdżają tutaj tłumy plażowiczów – również takich, którzy wolą paradować bez ubrań. Ale niewielkie Grzybowo w gminie Kołobrzeg również przyciąga wielu spragnionych nagiego plażowania turystów. Znane jest również wśród obcokrajowców.
Federacja Naturystów Polskich zachęca do tworzenia miejsc dla osób, które lubią wypoczywać nago. Takie rozwiązanie ma wymierne przełożenie na wzrost liczby turystów. Ciekawe kiedy powstanie taka oficjalna plaża na przykład nad Zegrzem?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *