Facebook

KULTURA. Art Poprawki krawieckie, Stylizacje, Image & fashion design by Konstantin Miro

2021-01-10 6:48:54

Chcesz podkreślić swoją wyjątkowość, szukasz pomysłu na nową stylizację, a może pragniesz dać drugie życie swoim kreacjom?

Konstantin Miro, utalentowany krawiec, stylista i projektant mody zaprasza do swojej autorskiej pracowni w showroom Moda Na Prostej, ul. Prosta 2 w Jabłonnie

Marka Konstantin Miro powstała prawie 20 lat temu.

Od tego czasu Konstantin z sukcesem prezentuje swoje kolekcje w wielu krajach. Od niedawna dostępne także u nas, w Polsce.

Konstantin: „Uważam, że w ubraniach i dodatkach tylko nuda i monotonia są zabronione. Wszystko inne ma prawo do życia. Dla mnie bardzo istotne jest, aby człowiek czuł się komfortowo i wyglądał stylowo jednocześnie z podkreśleniem swojej indywidualności. Każde ubranie powinno dawać przyjemne uczucie wyjątkowości i odpowiadać naszej wewnętrznej naturze. Warto podkreślać swoją indywidualność”.

Jego stylizacje wyróżniają się oryginalnością, wyrafinowanym połączeniem koloru, materiału i niestandardowych detali. Konstantin lubi w swoich realizacjach urzeczywistniać marzenia. Jego kreacje zachwycają nie tylko na wybiegu, są przede wszystkim stworzone do noszenia na co dzień.

Kalendarium:

Zwycięzca Międzynarodowego Konkursu Mody „Couturier of the Year” 2009
Trade Mark Defile в рамках Ukrainian Fashion Week 2009
Fashion Avangard meets Alexa fashion pop up (Berlin) 2010

Holiday Fashion Week 2011
Musical Collection & Keiko Matsui 2012 (Ukrainian)
Poland Fashion Week 2014 (Lódź, Poland)
Pokazy indywidualne od 2009 (Kiev, Moscow, Berlin, Hongkong, Milan, Lodz, Warsaw)

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *