Facebook

KULTURA. Art Poprawki krawieckie, Stylizacje, Image & fashion design by Konstantin Miro

2021-01-10 6:48:54

Chcesz podkreślić swoją wyjątkowość, szukasz pomysłu na nową stylizację, a może pragniesz dać drugie życie swoim kreacjom?

Konstantin Miro, utalentowany krawiec, stylista i projektant mody zaprasza do swojej autorskiej pracowni w showroom Moda Na Prostej, ul. Prosta 2 w Jabłonnie

Marka Konstantin Miro powstała prawie 20 lat temu.

Od tego czasu Konstantin z sukcesem prezentuje swoje kolekcje w wielu krajach. Od niedawna dostępne także u nas, w Polsce.

Konstantin: „Uważam, że w ubraniach i dodatkach tylko nuda i monotonia są zabronione. Wszystko inne ma prawo do życia. Dla mnie bardzo istotne jest, aby człowiek czuł się komfortowo i wyglądał stylowo jednocześnie z podkreśleniem swojej indywidualności. Każde ubranie powinno dawać przyjemne uczucie wyjątkowości i odpowiadać naszej wewnętrznej naturze. Warto podkreślać swoją indywidualność”.

Jego stylizacje wyróżniają się oryginalnością, wyrafinowanym połączeniem koloru, materiału i niestandardowych detali. Konstantin lubi w swoich realizacjach urzeczywistniać marzenia. Jego kreacje zachwycają nie tylko na wybiegu, są przede wszystkim stworzone do noszenia na co dzień.

Kalendarium:

Zwycięzca Międzynarodowego Konkursu Mody „Couturier of the Year” 2009
Trade Mark Defile в рамках Ukrainian Fashion Week 2009
Fashion Avangard meets Alexa fashion pop up (Berlin) 2010

Holiday Fashion Week 2011
Musical Collection & Keiko Matsui 2012 (Ukrainian)
Poland Fashion Week 2014 (Lódź, Poland)
Pokazy indywidualne od 2009 (Kiev, Moscow, Berlin, Hongkong, Milan, Lodz, Warsaw)

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *