Facebook


KULTURA. “In Blue” – spektakl plenerowy Teatru Akt

2022-07-19 6:45:02
W imieniu Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie zapraszamy na spektakl plenerowy Teatru Akt

Kolejną kulturalną atrakcją w ramach projektu “Co powie ryba – w dorzeczu trzech rzek” Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie jest wielobarwny, magiczny, porywający i pełen fantazji spektakl Teatru Akt zatytułowany “In Blue”.
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na spotkanie z – baśniowymi i rzeczywistymi – wodnymi stworzeniami, m.in. nimfami i konikami morskimi.
Przedstawienie “In Blue” Teatru Akt (znanego osobom, które brały udział w odsłonięciu Mikrokosmosu Prawieku na legionowskim rynku w grudniu 2021 r.) to połączenie teatru pantomimy, tańca, sztuki cyrkowej i happeningu.
“Pierwotna wersja spektaklu została przygotowana specjalnie na okazję Europe on Water Festival w Istambule – Europejskiej Stolicy Kultury” (http://teatrakt.pl/spektakle/in-blue/).
“In Blue”, plenerowy spektakl familijny (czas trwania: 50 min): 31 lipca 2022 r., godz. 20.00, plaża 600-lecia w Wieliszewie
Spektakl jest bezpłatny.

Spektakl stanowi element projektu „Co powie ryba? – w dorzeczu trzech rzek” realizowanego w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Zalew Zegrzyński.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Korzystając z okazji prokurator ( tfu) i policja (tfu) chętnie by widzów o coś oskarżyła. Może nielegalne zgromadzenie – acha, ale to oficjalny spektakl… To może za niewłaściwe parkowanie ? Zgodnie z zasadą 3XBYLE : BYLE komu za BYLE co BYLE gdzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *