KULTURA. Spotkanie Klubu Podróżnika – 6 lat przez świat

2020-10-13 6:43:44
Już w najbliższy czwartek zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika “W 80 dni dookoła…”. 15 października 2020 r. o godz. 19.00 przeprowadzimy kolejną relację na żywo, którą będziemy transmitować w internecie (na naszym profilu Facebook oraz na kanale YouTube). Gościem spotkania będzie Joanna Nowak
“6 lat przez Świat czyli o podróży samotnej mamy i córki”
6 maja 2014 roku Asia wraz z 22 miesięczną córeczką Gają wyruszyła w podróż do Peru, która zamiast skończyć się po 3 miesiącach, trwała 6 lat i została przerwana dopiero przez pandemię.
Przez ten czas, dysponując budżetem 23 PLN/dzień/osobę duet mamy i córki przemierzał niespiesznie świat, korzystając z publicznych środków transportu i zatrzymując się u miejscowych ludzi.
O tej niezwykłej drodze przez kontynenty, kraje, religie i kultury – przed siebie i do siebie – Asia i Gaja opowiedzą Wam podczas spotkania zatytułowanego: „6 lat przez świat czyli o podróży samotnej mamy i córki”.
Przeżyte przygody i emocje, Asia spisuje na blogu „Somos Dos – migawki z podróży Małej i Dużej”, który w prestiżowym konkursie Gala Twórców Onet został uhonorowany tytułem Blog Roku 2015 w kategorii: Podróże.

  Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *