ŁAJSKI. Śmierć na drodze. Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie

2020-07-16 12:40:54

W środę (15 lipca) około godz. 20.30 w Łajskach (gm. Wieliszew) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego


Jak podaje policja kierujący samochodem marki Toyota 25-letni mężczyzna w trakcie manewru wyprzedzania chcąc uniknąć zderzenia czołowego wykonał nagły manewr skrętu w prawo i wpadł do rowu dachując.
W wyniku dachowania, jadący z nim 28-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu, zaś kierujący samochodem w ciężkim stanie został przetransportowany helikopterem do szpitala.
Na miejsce został wezwany prokurator, który przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia. Jak udało nam się ustalić prokuratura rozpoczęła śledztwo w kierunku wypadku w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Wyjaśnieniem przyczyn tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Legionowie.

Komentarze

1 komentarz

  1. Prawda Legionowska odpowiedz

    Kierowcy na ulicy Suwalnej aż do Nowodworskiej, non stop wymijają nawet na pasach dla pieszych, czy nie można zadbać bardziej o bezpieczeństwo w tym rejonie miasta? Powoli staje się to czarnym punktem na mapie. Bo co i raz dochodzi na tym odcinku do jakiś wypadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *