LEGIONOWO. 25 lat jak jeden dzień – Ćwierć wieku PEC-u

2018-02-18 6:00:25

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „Legionowo” sp. z o.o. obchodzi w tym roku ćwierćwiecze działalności. Z tej okazji w Centrum Komunikacyjnym odbyła się uroczystość podsumowania minionych 25 lat
Legionowskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „Legionowo” od sierpnia 2014 roku zajmuje się nie tylko zaopatrywaniem mieszkańców i przedsiębiorców w ciepło, ale również dystrybucją i obrotem energią elektryczną. Ponadto legionowski PEC razem ze spółką KZB Legionowo zarządza Centrum Komunikacyjnym, czyli dworcem miejskim i parkingami wielopoziomowymi. Wśród gości zaproszonych przez prezesa Narcyza Tokarskiego byli m.in. starosta legionowski Robert Wróbel, poseł Jan Grabiec, władze miasta oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych spółek ciepłowniczych. Podczas uroczystości zaproszeni goście mogli posłuchać nie tylko historii, ale także rozwoju i wyróżnień przyznanych spółce.

red.

Komentarze

4 komentarze

 1. Zenon Sarna odpowiedz

  Szkoda ze pracownicy firmy PEC nie dostali solidnych podwyżek tylko dla zamydlenia oczu pod pretekstem szkolenia w ostatnim tygodniu karnawału bawili się na imprezie, w jednym tygodniu dwie imprezy jedna dla elity z firmy PEC oraz przedstawicieli urzędu miasta druga dla szaraków z PEC wszystko w gronie zamkniętym bez osób towarzyszących aby nic nie wyszło na jaw że zamiast pracownicy się szkolić bawią się na imprezie 25 lecia firmy ciekawe co wnieśli wszyscy z tego szkolenia chyba jedynie solidnego kaca.

 2. waldi odpowiedz

  Podpisuję się pod Twojm komentarzem Mietku.Trochę nas z tych trudnych czasów zostało.Pozdrawiam

 3. Arek odpowiedz

  Rolnik z PEC zwany prezesem co miał powiedzieć to przecztał.

 4. mR odpowiedz

  Szkoda, że Narcyz z Romanem nie pomyśleli o byłych pracownikach PEC Legionowo Sp z o.o. którzy tworzyli ten zakład od podstaw i nie zaprosili ich na uroczystośc 25 – lecia PEC-u tylko sobie przypisują dotychczasowe osiągnięcia zakładu nie mając zielonego pojęcia o ciepłownictwie.Niektóre nazwiska nie przeszły by im przez gardło, więc jak za komuny kto nie jest z nami jest przeciwko nam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *