LEGIONOWO. “3 naprawdę wielkie przedsięwzięcia” – Paweł Głażewski, legionowski Radny

2020-01-07 6:55:44

 

To i Owo: Co według Pana wydarzyło się najważniejszego w gminie w mijającym roku?

Paweł Głażewski: Wszystkie wydarzenia, nawet te najmniejsze wywołują u mnie pozytywne odczucia i sprawiają,że ciężko mi zadecydować, które było w tym mijającym roku najważniejsze. Z racji tego, że w centrum moich zainteresowań zawsze jest człowiek, takim top of the top roku 2019 będzie w moich rankingach otwarcie Restauracji Zdrówko przy ul. Jagiellońskiej ,gdzie osoby z różnego rodzaju dysfunkcjami i niepełnosprawnościami serwują i sprzedają przygotowane przez siebie posiłki. To piękna inicjatywa wymagająca wielkiego zaangażowania wielu stron,trzymam mocno kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia.

TiO: Jakie wyzwania stoją przed gminą w przyszłym roku?

PG: Ciężko zamknąć w ramy czasowe te wyzwania, które mam w głowie odnosząc się do jednego roku. Gmina Legionowo przygotowuje się do naprawdę ważnych z punktu widzenia mieszkańców inwestycji. Wspólnie z prezydentami i radnymi będziemy robili wszystko, by zrealizować 3 naprawdę wielkie przedsięwzięcia: Budowa przeprawy przez tory kolejowe na Bukowcu, rozbudowa szkoły podstawowej nr 1, a także wybudowanie hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2. To wielkie zadania, żywię nadzieję, że uda nam się je w tej kadencji wykonać.

TiO: Czego życzy Pan sobie w 2020 roku, a czego mieszkańcom?

PG: Czego sobie życzę? Mam takie jedno marzenie, które zapewne się nie spełni, a gdyby się spełniło byłoby cudem,natomiast z tych przyziemnych to tylko zdrowia. Mieszkańcom zaś życzę tego samego co sobie tylko podwójnie.

red.

Komentarze

1 komentarz

  1. Kwiatkowski z Legionowa odpowiedz

    Ja życzę legionowskiej władzy aby w nowym roku zadbała o peryferia miasta a nie tylko o centrum i własne kieszenie. Niektórym ulicom już kilka razy zmieniano nawierzchnię, a ulica Lelewela cały czas nie ma żadnej nawierzchni. Na dodatek jest nierówna i można na niej połamać resory auta a po deszczu nie da się przejść bo kałuże są do kolan. Pozostaje pytanie – gdzie podziała się kostka brukowa przeznaczona na tą ulicę ? No to do roboty….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *