Facebook

LEGIONOWO. 34-latek najprawdopodobniej popełnił samobójstwo

2020-06-25 12:53:52

Wczoraj (24 czerwca) kilka minut przed 20.00 na wysokości os. Kozłówka w Legionowie doszło do kolejnej tragedii. Tym razem pod koła pociągu wpadł 34-letni mężczyzna. Prokuratura bada sprawę

Jak podaje policja około godz. 19.40 do dyżurnego trafiła informacja o kolejnym potrąceniu. Pod pociąg relacji Warszawa Gdańska – Nasielsk spadł z nasypu 34-letni mężczyzna. Pomimo błyskawicznej akcji reanimacyjnej, mężczyzna zmarł.
Na miejscu interweniowały wszystkie służby oraz prokurator, który przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia. Przesłuchano maszynistów, oraz sprawdzono stan ich trzeźwości. Byli trzeźwi. Z wczorajszych doniesień wynika, że do śmierci mężczyzny doszło najprawdopodobniej w wyniku samobójstwa.
Prokuratura rozpoczęła śledztwo z art. 172 par. 2 to oznacza w kierunku wypadku komunikacyjnego ze skutkiem śmiertelnym. Klasyfikacja tego zdarzenia może się zmienić z uwagi na podejrzenie popełnienia samobójstwa przez 34-latka. O tym czy klasyfikacja się zmieni zdecyduje wynik sekcji, na którą zostało skierowane ciało mężczyzny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *