LEGIONOWO. 35-latek znęcał się nad matką, siostrą i psem

2023-10-03 12:42:53

Policjanci z Legionowa doprowadzili do zatrzymania 35-letniego mężczyzny podejrzanego o stosowanie przemocy wobec swojej matki i siostry. Teraz mężczyzna został objęty dozorem policyjnym i odizolowany od pokrzywdzonych

Jak relacjonowała policja, ze zgłoszenia wynikało, że 35-latek w okresie od marca do września br. będąc pod wpływem alkoholu znęcał się nad swoją matka i siostra. Wyzywał kobiety, ubliżał im, groził. W miejscu zamieszkania niszczył meble oraz żądał od kobiet pieniędzy. Podejrzany o stosowanie przemocy 35-latek znęcał się również nad psem, rzucał w zwierzę różnymi przedmiotami oraz go kopał. Pod koniec września zniszczył również samochód znajomego swojej siostry. Straty zostały oszacowane na blisko 1000 zł. W trakcie zatrzymania podejrzany był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało blisko 2,5 promila. Mężczyzna został zatrzymany i do wytrzeźwienia pozostał w areszcie. Na wniosek prokuratury wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny oraz nakaz opuszczenia mieszkania i zakazy: zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Teraz mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

1 komentarz

  1. Ni9e mam nazwy. Mam imię i nazwisko odpowiedz

    A kogo ci policjani doprowadzili? No i gdzie doprowadzili?
    Co za czasy, kiedyś to sami tarzymywali, teraz nie muszą, wisyarczy, że takiego jednego z drugim doprowadzą do zatrzymania przez kogoś t5am nie ujawnionego ani z imienia, ani z nazwiska, ani nawet z funcji. Mu być to jakaś tajna służba… Dobrtze, że ci policjanci doprowadzają do nich, bo, jakby nie dopprowadzaliu, to taki podchmielony rowerzysta mógfłby nawet do domu dojechać spokojnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *