LEGIONOWO. 64-latka wpadła przez przypadek

2018-11-30 2:02:11

Dzielnicowy z Legionowa zatrzymały poszukiwaną kobietę. 64-latka wpadła dzięki spostrzegawczości i niezwykłej pamięci policjanta, który w klatce schodowej swojego bloku rozpoznał poszukiwaną. Jadwiga R. trafił do aresztu śledczego. Do zakładów karnych tego dnia trafiły również 4 inne osoby poszukiwane na podstawie polecenia sądu


We wtorek dzielnicowy z Legionowa będąc w czasie wolnym od służby, na klatce schodowej bloku, w którym mieszka zauważył kobietę poszukiwaną nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Wiedząc, że poszukiwane ukrywa się i jest to być może jedyna okazja, aby ją zatrzymać, policjant błyskawicznie podjął interwencję przy wsparciu umundurowanych kolegów. Jadwiga R. została zatrzymana.

Tego dnia policjanci na terenie Legionowa zatrzymali jeszcze 55-letniego Krzysztofa P., 40-letniego Artura K., 39-letniego Daniela A. i 23-letniego Sebastiana K.

Zgodnie z sądowymi nakazami wszyscy zatrzymani zostali już umieszczeni w zakładach karnych, w celu odbycia zasadzonych kar pozbawienia wolności za przestępstwa i wykroczenia, których się dopuścili.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *