LEGIONOWO. ANAT – co się dzieje w szklanej tubie

2021-08-04 5:14:52

W części biurowej Anatu, znajdującego się u zbiegu ulic Piłsudskiego i Sowińskiego, nowy właściciel prowadzi prace wykończeniowe. Pierwsza kondygnacja wystawiona jest na wynajem

Część biurowa budynku znajdującego się u zbiegu ulic Piłsudskiego i Sowińskiego, tzw. szklana tuba, od kilku lat tj. od oddania budynku do użytkowania stała pusta. A podatki i koszty jej utrzymania ponosili spółdzielcy.
Ostatnio jednak zarówno na dachu, jak i w przeszklonych wnętrzach biurowej części budynku zaczęło się coś dziać. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy zaczęli pytać, co będzie w biurowcu. Wcześniej mówiono o przeniesieniu w to miejsce siedziby SML-W, albo nawet o zainstalowaniu w tym miejscu siedziby legionowskiej prokuratury.
Na nasze pytania o prowadzone prace, Spółdzielnia odpowiedziała, że od kilku miesięcy nie jest już właścicielem części biurowej. A także, iż nowy właściciel prowadzi tam prace remontowe i wykończeniowe. Jednocześnie na szybie budynku pojawiła się informacja, iż pierwsza kondygnacja powierzchni biurowej o pow. 360 m2 jest do wynajęcia. Z naszych ustaleń wynika, że nabywcą (nowym właścicielem) całej części biurowej (3. kondygnacji) jest znany na lokalnym rynku developer, właściciel firmy Aria Development.

red

Komentarze

4 komentarze

 1. Prezes odpowiedz

  Nic się wam nie podoba. Jak stało puste, było źle. A jak zostało wynajęte, to jeszcze gorzej?

  1. Daro odpowiedz

   Spółdzielnia że środków od swoich członków wybudowała obiekt którego przez tyle lat nie mogła wydzierżawić.
   W końcu po latach został sprzedany, za ile nie wiadomo ale nowy nabywca już znalazł najemców

 2. Tamara odpowiedz

  Tylko ciekawe za ile sprzedali te lokale, tam jest ponad 1000m2. Może za pół darmo, albo za symboliczną złotówkę opchnęli to jakiemuś kumplowi. A może potem znów się okaże, jak z tymi lokalami dla banku, że zarobili na tej sprzedaży w Anacie prezydent Romek i prezes Szymek… 😉 😉 😉

 3. Grzesiek odpowiedz

  Nareszcie nie będziemy musieli płacic za utrzymanie tego pustostanu. Ale ciekawe dlaczego sama spółdzielnia nie potrafiła wynajac tych lokali, a ten nowy właściciel potrafi. Bo chyba 2 i 3 kondygnacje juz wynajał, a teraz szuka chętnych na 1 kondygnację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *