LEGIONOWO. Arogancja Prezes Boguckiej

2019-02-20 4:42:45

 

Już najbliższym numerze To i Owo (27.02) przeczytacie o kulisach konfliktu między Prezes Spółki KZB Ireną Bogucką a Komisją Rewizyjną

Konflikt dotyczy odmowy złożenia raportu przed Komisją Rewizyjną dotyczący działalności miejskiej spóki. Chodzi m.in o wydawanie gazety Miejscowej na Weekend oraz działalności marketingowej i wydawniczej. Arogancka Prezes odmówiła uczestnictwa w ostatnim posiedzeniu Komisji Rewizyjnej. Komisja wystąpiła do Smogorzewskiego o wyciągnięcie konsekwencji wobec szefowej spółki.

Komentarze

6 komentarzy

 1. AGNIESZKA odpowiedz

  Pamiętacie mój wpis z przed lat? “Czy te oczy mogą kłamać?”

 2. sztuka mamienia odpowiedz

  bezkarność kiedyś sie zaczyna ale i kiedyś sie kończy, córuniom pozalatwiała wszystko w try miga czyli łumie 😉 i zna hasło najpierw swoim…….

 3. Sylwia odpowiedz

  Bardzo dobrze… czuję sie bezkarna, wystkie podania składane do Pani “prezes” są odrzucane w ciągu dnia od złożenia… lokale komunalne którymi zarządza KZB w większości nie nadają sie do użytku a czynsze rosną… PORAŻKA… Ona powinna byc dla nas a nie my dla niej…

 4. sralis margalis odpowiedz

  fryzure zmienisz, kolor włosów zmienisz, imagine zmienisz ale chrakteru nie zmienisz choc bys starał sie ii ta słoma z butów zawsze wylezie po pierwszym wypowiedzianym słowie….

 5. kariera za frajera odpowiedz

  a czego sie spodziewaliscie po tej pani ?

 6. Leszek odpowiedz

  Jeszcze im się wydaje że są ponad prawem. Jeszcze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *