Facebook


LEGIONOWO. Awantura w barze

2016-11-21 12:50:57

W niedzielę 20 listopada po północy przed jednym z lokali gastronomicznych policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy podjęli interwencję wobec awanturującego się 23-latka. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania okazało się, że ma przy sobie amfetaminę. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Kiedy policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy zostali skierowani przez dyżurnego na interwencję przed jednym z lokali gastronomicznych w centrum Legionowa zastali 23-letniego Adriana O. Mężczyzna stał przed barem i zakłócał porządek publiczny awanturując się i przeklinając. Policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do komendy aby wytrzeźwiał.

Kiedy w policyjnym areszcie został przeszukany okazało się, że ma przy sobie torebkę foliową z zapięciem strunowym z białym proszkiem. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to amfetamina – zabroniona przez polskie prawo substancja psychotropowa. Adrian O. po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut posiadania narkotyków wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Grozi mu do 3 lat więzienia.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *