LEGIONOWO. Awaria windy na kładce przy ul. Parkowej

2019-10-03 5:51:38

Pod koniec zeszłego tygodnia awarii uległa winda na kładce przy ulicy Parkowej. Awaria ma zostać usunięta dopiero w tym tygodniu. Pogotowie dźwigowe czeka na części. Czy podobne problemy mogą pojawić się na projektowanej kładce w ciągu ulic Polna/Kwiatowa?

Jedna z czytelniczek w piątek (20.09) ok. godz. 11.30 chciała skorzystać z windy prowadzącej na kładkę od strony ul. Parkowej. Winda niestety była nieczynna. Zatelefonował do pogotowia dźwigowego i dowiedziała się, że nie wiadomo kiedy winda zostanie naprawiona.
Redakcji udało się ustalić, że winda powinna być uruchomiona w tym tygodniu. Powodem zwłoki w naprawie jest brak części. Niestety windy prowadzące do przepraw przez tory w Legionowie psują się bardzo często.
Ciekawe czy władze miasta, które obecnie planują budowę kładki nad torami w ciągu ulic Polna/Kwiatowa, wyciągną z tego wnioski i zastosują mniej zawodne rozwiazania.

red.

Komentarze

2 komentarze

  1. ALA odpowiedz

    Mnie krew zalewała jak nie mogłam wyjechać ,ani wjechać do bramy.Teraz po tylu latach mogę nawet okno otworzyć i słyszę telewizję,a nie non stop samochody.

  2. Prokura odpowiedz

    Po prostu jak czytam nt. tej kładki to mnie krew zalewa.
    Komu przeszkadzał ten przejazd dla pojazdów; czy nie można tam przywrócić ruchu pojazdów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *