LEGIONOWO. Będą patrzeć władzy na ręce

2016-10-03 11:27:03

Zarząd Stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy, będącego drugą siłą w radzie miasta, z uwagi na bulwersujące doniesienia o działalności władz Legionowa postanowił, że jego członkowie będą odtąd bardziej wnikliwie przyglądać się działalności władz miasta.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że we wtorek 20 września br. niespodziewanie doszło do nadzwyczajnego zebrania zarządu Stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy. Jego powodem były medialne doniesienia o sprawach, które bulwersują opinie publiczną, a dotyczą władz Legionowa. Po burzliwej dyskusji niejednogłośnie przegłosowano stanowisko, zgodnie z którym radni należący do stowarzyszenia mają bardziej wsłuchiwać się w głosy mieszkańców, a także nie bać się krytykować rządzących. Dowiedzieliśmy się też, że członkiem stowarzyszenia nie jest już radna Danuta Ulkie.

ML

Fot. fanpage Nasze Miasto Nasze Sprawy

Komentarze

8 komentarzy

 1. tomek65 odpowiedz

  Patrząc na skład tej grupy to raczej będą iść ręka w rękę z władzą

 2. Zachar odpowiedz

  Legionowski Gang Olsena

 3. Mirek odpowiedz

  To żart, prawda? Legionowski PSL zamierza wmówić ludziom, że jest czysty od ustawek z prezydentem? Rzeczywiście Roman musi chyba tonąć skoro jego nieoficjalna przybudówka chce zamanifestować niezależność. Teraz tylko czekać jak radni z klubu prezydenta zaczną mówić że oni nic nie wiedzieli, i w ogóle Smogorzewskiego to pierwszy raz na oczy widzą. NMNS – miejcie odwagę ponieść konsekwencje układania się z prezydentem i jego obozem, którego częścią nieoficjalnie jesteście już od dawna. Cieszę się z Państwa komentarzy pod tym “newsem”. Nie damy sobie wciskać ciemnoty. Szkoda tylko że TiO pomaga w tym NMNS.

  1. Daro odpowiedz

   Kiedy przeczytałem ten artykuł pomyślałem jak i zapewne większość mieszkańców że z Romkiem nie jest za ciekawie
   Jest chyba jeszcze gorzej skoro ludzie którzy do tej pory stanowili jego zaplecze oficjalne czy mniej oficjalne nagle stwierdzili że tak naprawdę to będą w ….opozycji
   Śmiech i żenada w czystej postaci

 4. Magda odpowiedz

  Radni NMNS opozycja , która zawsze była w koalicji ze Smogorzewskim
  Nie przewiduje żeby coś się zmieniło, a wręcz w przypadku Ulkie, Luzak oraz Błaszkowskiego może się nasilić, z Lewandowskim to samo, nie wiadomo jak z Dziedzicem, bo już ekipa od Romcia wprost pracuje nad tym żeby ponownie nie wygrał w swoim okręgu. Ale Dziedzic zawsze był w stanie permanentnej kapitulacji wobec Romana to po co mu to zmieniać.

 5. Zdzisio odpowiedz

  Radną Ulkie już wyrzucili za wazeliniarstwo, a teraz będą musieli wyrzucić pozostałych radnych z Naszego Miasta . Albo radni teraz wyrzucą swojego prezesa Kiełbasińskiego bo zaczął im przeszkadzać w lizaniu łapy Romusia.

 6. Jurek odpowiedz

  Przecież to Oni są rękami władzy, głosują wszystko co chce Roman, chociaż wcale nie muszą ze względu na ilość radnych Romusia, ale nie trzeba się ,, wykazać”. To ich zdjęcie spokojnie można nazwać sztandarem wazeliniarstwa.

 7. Krzyś odpowiedz

  Gdzie tam będą patrzeć władzy na ręce, przecież oni do tego nie przywykli i nie wiedzą jak to robić. Od lat wyłącznie głosują za wszystkim co podsunie im prezydent. W ten sposób kryją wszelkie jego występki …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *