LEGIONOWO. Bohater nadal w śpiączce – potrzebna pomoc

2017-04-06 10:52:10

Historię 33-letniego pana Roberta opisywaliśmy w połowie lutego br. w artykule „Uratował cztery osoby, teraz walczy o życie”. Pan Robert nie zważając na własne zdrowie ani życie uratował dwoje dzieci, swoją partnerkę oraz wyniósł na rękach swoją matkę


Jak się okazało wyniku swojej bohaterskiej postawy 33-letni mężczyzna odniósł poparzenia II stopnia na powierzchni 30 proc. ciała, a także poparzenia dróg oddechowych. Prawie dwa miesiące od tragicznego zdarzenia, pan Robert dalej znajduje się w szpitalu. Jego stan uległ poprawie, jednak nadal znajduje się on w stanie śpiączki, nadal oddycha za niego respirator oraz podłączony jest do sztucznej nerki.
Rodzina pana Roberta prowadzi zbiórkę pieniędzy. Docelowo potrzeba 350 tys. na odbudowę domu oraz rehabilitację w tej chwili na koncie zbiórki znajduje się 18 tys. złotych.Rodzinie Pana Roberta można pomóc wpłacając również pieniądze przez stronę internetową: http://pomagam.pl/na_pomoc lub kontaktując się bezpośrednio z pomysłodawcami zbiórki: Przemysław Kołodziejczyk 509-109-283 lub Ewa Zych : 509-315-694. Docelowo potrzeba 350 tys. zł na rehabilitację oraz odbudowę domu.

QK

Komentarze

1 komentarz

  1. Edyta odpowiedz

    A może bieg charytatywny? Całe Legionowo biega! Marki się dołączą. Pomagajmy! !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *