LEGIONOWO. Bójka po pijaku zakończona aresztowaniem

2017-07-11 2:59:13

Przypadkowe spotkanie pod sklepem zakończyło się interwencją Policji i zatrzymaniem 5 osób. Mężczyźni w wieku od 20 do 36 lat bili się między sobą, wszyscy byli w stanie nietrzeźwości.

Do legionowskiej komendy wypłynęła informacja, iż przed jednym ze sklepów na terenie Legionowa ma bić się grupa osób. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali trzech mężczyzn, którzy oświadczyli że zostali zaatakowani przez dwóch nieznanych mężczyzn. Policjanci rozpoczęli pościg za uczestnikami zajścia. Po chwili zatrzymali kolejne osoby.

Jak ustalono mężczyźni ci przypadkowo spotkali się w okolicy sklepu, zaczęli używać wobec siebie słów wulgarnych i wywiązała się między nimi bójka. Badanie stanu trzeźwości zatrzymanych wykazało, iż spożywali alkohol. Mieli od promila do 3 promili alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu i wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia cała piątka usłyszała zarzuty udziału w bójce. Decyzją prokuratora mężczyźni mają dwa razy w tygodniu zgłaszać się do jednostek Policji w celu realizacji policyjnego dozoru.

KPP LEGIONOWO

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *