Facebook

LEGIONOWO. Brutalne morderstwo przy ul. Pomorskiej. Nie żyje 49-letnia kobieta

2017-05-27 1:11:01

Warszawscy policjanci poszukują Dariusza B. mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo swojej byłej żony 49-letniej Beaty B. Ciało kobiety znaleziono w piątek (26.05) nad ranem w jednym z domów przy ul. Pomorskiej

Ciało martwej kobiety znalazła jej córka w domu w Legionowie.
Zaniepokoiło ją, że od środy żadne z rodziców nie odbiera telefonu.

Przyjechała do Legionowa tylko na „chwilę”

Mieszkająca od czerwca zeszłego roku we Wrocławiu 49-letnia Beata B. nie pojawiła się w pracy. Córka poinformowała funkcjonariuszy policji o planowanej przez matkę wizycie w Legionowie w celu spotkania się z byłym mężem. Następnie córka, poszukując matki udała się do domu w Legionowie. To tam około godziny 1:30 w salonie znalazła zwłoki matki z ranami kłutymi klatki piersiowej. Na miejsce przyjechali policjanci oraz prokurator.

Został skazany za „uporczywe nękanie”

Pierwsze podejrzenia padły na byłego męża 49-letniej Beaty B. Mężczyzna jest teraz poszukiwany przez całą stołeczną policję. Jak się okazuję 4 kwietnia tego roku został on również skazany wyrokiem sądu na 10 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem kary na 3 lata za uporczywe nękanie byłej żony. Sąd wydał również wobec niego sądowy zakaz zbliżania się do Beaty B..

Sama się z nim spotkała

Z ustaleń policji i prokuratury wynika, że Beata B. postanowiła spotkać się z byłym mężem w Legionowie. Jaki był cel spotkania, to ustalają śledczy. Jak podają świadkowie zdarzenia kobieta dotarła do miejsca zamieszkania Dariusza B. przy ulicy Pomorskiej w Legionowie w środę, około godziny 19:00. W rozmowie z Prokuratorem Łukaszem Łapczyńskim dowiedzieliśmy się, że sekcja zwłok kobiety przeprowadzona zostanie najprawdopodobniej w poniedziałek. Ze względu na dobro śledztwa prokurator nie mógł udzielić nam więcej informacji.

QK

Komentarze

2 komentarze

  1. AnAd odpowiedz

    Żegnaj Beata, i przepraszam, że nie mogłam Ci pomóc. Może tam bedziesz miałą lepiej….ale tak nie odchodzą 49 latki! jeszcze nie czas…..

  2. Piotr znajomy odpowiedz

    Ogromna strata. Ogromny smutek. Wyrazy współczucia dla córki Beaty.B
    Jestem ogromnie wstrząśnięty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *