Facebook

LEGIONOWO. Były Starosta Legionowski, Jan Grabiec pokieruje Komisją Cyfryzacji

2019-11-15 1:43:22

Poseł Jan Grabiec (Koalicja Obywatelska), czyli były Starosta Legionowski pokieruje pracami sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii. Rzecznik prasowy Platformy Obywatelskiej dostał 16 głosów przy braku głosów przeciw i wstrzymujących się

Na wiceprzewodniczących komisji zostali wybrani posłowie PiS Witold Czarnecki oraz Jarosław Gonciarz. Przed wyborami parlamentarnymi w 2015 roku pełnił przez kilka miesięcy funkcję wiceministra administracji i cyfryzacji, więc nowoczesne technologię nie powinny być mu obce. W skład Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii wchodzi 17 posłów. 8 z PiS, 5 z Koalicji Obywatelskiej, 3 z Lewicy i 1 z klubu PSL-Kukiz’15.

Komentarze

4 komentarze

 1. EWA odpowiedz

  To chyba nagroda za „uległość i noszenie teczki” za Schetyną. JG za swego starostowania doprowadził do wzrostu wydatków na urząd o ok. 100% – najwyraźniej teraz czas na inne instytucje, dlatego nie musi się znać na niczym – BMW wystarczy.

 2. Victor odpowiedz

  Przecież on się na tym zna jak Żyd na świni!!! Jak ma być normalnie w tym kraju, gdy katecheta jest od wysoko rozwiniętych technologii i 5G to dla niego pięć intymnych, grzesznych punktów u kobiety. Wstyd.

 3. Władek odpowiedz

  Absolwent ATK teolog „specjalistą” od cyfryzacji IT i nowych technologii. A ja myślałem, że na tym się znają inżynierowie
  po politechnice, informatycy. Kiedyś się mówiło nie matura lecz chęć szczera…
  Widocznie obecnie same chęci wystarczą.

 4. Krzysiek odpowiedz

  Gość bez żadnego doświadczenia będzie „wdrazal” technologie 5G. Zaiste „Panstwo Polskie istnieje tylko teoretycznie”, a jedyne co ma sie zgadzać, to stołek pod wskazaną d..ą. Śmiać się, czy płakać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *