LEGIONOWO. Były wyrokowiec znęcał się nad siostrą

2020-07-09 12:47:15

 

Policja zatrzymała 36-letniego mieszkańca Legionowa. Powodem zatrzymania było zawiadomienie o stosowaniu przemocy domowej. Teraz 36-latek odpowie za popełnione przestępstwo w warunkach recydywy

Do zdarzenia doszło na początku lipca br. wtedy też do legionowskiej komendy trafiło zgłoszenie od pokrzywdzonej dotyczące jej brata, który jakiś czas wcześniej po trzech latach opuścił zakład karny. 36-latek po wyjściu z więzienia zamieszkał z kobietą i notorycznie wszczynał awantury grożąc jednocześnie m.in: że spali dom pokrzywdzonej.
Kiedy kobieta kazała mu sie wyprowadzić, mężczyzna zniszczył jej drzwi wejściowe do mieszkania. Kiedy pokrzywdzona powiadomiła policję 36-latek oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejsce przyjechała policja, która wysłuchała kobietę i rozpoczęła poszukiwania 36-latka. Po trzech dniach 36-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Teraz zatrzymany za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach recydywy.

Komentarze

3 komentarze

 1. PoważnyObywatel odpowiedz

  Posiedzi 3 miesiące i go wypuszczą. Wychowek go zapyta czy zmieni swoje nastawienie i tyle.
  Pobędzie na wolce 0,5 r i wróci z powrotem… Bo nie będzie umiał się przystosować.

  I błędne koło, zamiast odbierać wolność trzeba ich socjalizować i uczyć żyć w społeczeństwie

  1. Krzysztof odpowiedz

   Resocjalizacja, w znakomitej większości przypadkow, zawodzi. Siedza, ucza sie fachu od kolegow, wychodzą, napadaja/bija/kradna i wracaja. Im wiecej razy, tym mniejszy jest sens podejmowania prob powrotu do społeczeństwa. Powinni ich brac na ciezkie roboty, zeby zapracowali na swoje noclegi i żywienie.

  2. Adam odpowiedz

   Jak ktoś ma naturę pasożyta to żadne moralne pogaduszki mu nie pomogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *