LEGIONOWO. Chciał się szybko dorobić. Trafił do aresztu i usłyszał zarzuty

2020-12-02 7:08:22

 

Policja zatrzymała 32-letniego mężczyznę podejrzanego o próbę dokonania rozboju. Teraz zatrzymany trafił na 3 miesiące do aresztu

Jak relacjonuje policja w miniony czwartek (26 listopada) w godzinach wieczornych do legionowskiej komendy trafiło zgłoszenie dotyczące próby rozboju na jednej ulic w Legionowie. Zgodnie ze zgłoszeniem zatrzymany 32-latek próbował wymusić od zgłaszającego oddanie portfela z pieniędzmi. Na szczęście pokrzywdzonemu udało sie uciec i o całym zdarzeniu powiadomił policję, która po kilku minutach od zdarzenia zatrzymała podejrzanego. W toku prowadzonych czynności i dzięki zgromadzonemu materiałowi 32-latek usłyszał zarzut usiłowania dokonania rozboju. Z uwagi na wagę zarzucanego mu czynu prokurator zdecydował o umieszczeniu mężczyzny w areszcie na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

2 komentarze

  1. Koper odpowiedz

    A od kiedy to legionowska policja taka szybka jest?? Czy nawinol sie akurat jakis gosc to go zgarneli bo sie szukac panom policjantom nie chcialo..

  2. Koper odpowiedz

    Udalo mu sie uciec i chwile pozniej juz zlapali goscia i zgromadzili material .. Od kiedy ta nasza policja legionowska taka szybka jest? A moze nawinol sie jakis bo im sie szukac nie chcialo i biedny chopaczyna teraz siedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *