Facebook

LEGIONOWO. Chciał sprzedać przywłaszczony sobie rower, bo był niezabezpieczony. POLICJA SZUKA WŁAŚCICIELA

2017-09-20 5:26:43

34-letni Cezary K. usłyszał zarzut kradzieży roweru. Z relacji policjantów wynika, że mężczyzna znalazł niezabezpieczony rower i go sobie „wziął”. Po czym próbował go sprzedać. 

W sobotę (17.09) około godziny 7:00 rano do policjantów patrolujących okolice Centrum Komunikacyjnego podeszła osoba, która poinformowała funkcjonariuszy o mężczyźnie, których chodzi po parkingu przy ulicy Szwajcarskiej i oferuje sprzedaż roweru. Policjanci wypytali świadka o rysopis mężczyzny i ruszyli w kierunku parkingu. Gdy dotarli na miejsce, zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi a tuż obok niego stał biały rower. W trakcie legitymowania mężczyzny sprawdzony został znaleziony rower. Nie był poszukiwany. Z relacji skontrolowanego mężczyzny wynikało, że jednoślad stał niezabezpieczony na parkingu, więc go sobie przywłaszczył. W toku prowadzonych czynności, wyszło na jaw, że zatrzymany mężczyzna to 34-letni Cezary K. Mężczyzna jest dobrze znany legionowskim śledczy> teraz za kradzież wartego 500 złotych roweru grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Śledczy poszukują teraz właściciela odzyskanego jednośladu. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu pochodzenia roweru lub właściciela prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Legionowie przy ulicy Jagiellońskiej 26B lub telefoniczny całodobowy (22) 604 82 13 lub 997.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *