LEGIONOWO. Co dalej z basenem przy ul. Królowej Jadwigi?

2022-08-03 8:18:58

Władze miasta pytają mieszkańców, co dalej z basenem przy ul. Królowej Jadwigi, która zamknięta jest od ponad 2 lat!

Basen znajdujący się przy ul. Królowej Jadwigi w Legionowie jest zamknięty od wiosny 2020 r. Władze miasta nie chcą otworzyć obiektu, bowiem ich zdaniem generuje on ogromne koszty. 15 lipca br. na stronie internetowej pływalni pojawiła się ankieta, badająca potrzeby legionowian w zakresie otwarcia tego obiektu. Musimy w niej podać imię i nazwisko, wiek, status zawodowy i dzielnicę Legionowa, w której się mieszka. Potem odpowiadamy na pytania dot. m. in. częstotliwości i preferencji korzystania z obiektu w przyszłości. Należy też zadeklarować, ile jesteśmy gotowi zapłacić za jednorazowe wejście na pływalnię – 18 zł, 20 zł, 22 zł i powyżej 22 zł. W badaniu nie mogą wziąć udziału dzieci w wieku szkolnym. Przez 3 ostatnie tygodnie, legionowianie nie mogli korzystać również z pływalni „Wodne Piaski”, w której przeprowadzano przegląd techniczny. Od 25 lipca br. można z niej korzystać w godz. 6-22.

Paulina Nowicka

Komentarze

3 komentarze

 1. Tomasz odpowiedz

  Basen generuje koszty. To prawda. Szkoła w której znajduje się basen również generuje koszty. Co z dziećmi które do tej szkoły uczęszczają i powinny mieć zajęcia na tym basenie?
  Pytanie o cenę biletu jest również nie na miejscu. Dla mnie może być 12zł za bilet. Przy tak dużym mieście raczej potrzebne jest więcej basenów niż dwa z czego dwa nieczynne w WAKACJE.
  Remont pływalni Wodne Piaski w lipcu to oczywiście strzał w “10”.

 2. Victor odpowiedz

  ta heca z basenami to totalny skandal i kompromitacja władz miasta

 3. Daro odpowiedz

  Władze 55 tysięcznego miasta pytają swoich mieszkańców czy czasem nie otworzyć im drugiego basenu
  Na 55 tyś ludzi jeden basen a oni jeszcze pytają się może otworzyć wam drugi
  W każdym normalnie zarządzanym mieście takie pytanie nie powinno być zadane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *