Facebook

LEGIONOWO. Covid-19 i kwarantanna w Urzędzie Miasta Legionowo

2021-02-24 4:55:49

W trakcie dzisiejszej sesji Rady Miasta prezydent Roman Smogorzewski ogłosił, że kilkudziesięciu pracowników Urzędu Miasta (m.in Wydział Spraw Obywatelskich) znajduje się na kwarantannie ze względu na zakażenie koronawirusem

Dzisiaj (24 lutego) o godz. 15.00 otrzymaliśmy list od czytelnika – poniżej:

Dzień dobry.
Proszę o zajęcie się nagannym systemem pracy w urzędzie miasta względem epidemii. Prezydent chyba żarty sobie stroi. Brak pracy zdalnej, hybrydowej, zmianowej… Inne urzędy całkiem się pozamykały, u nas powiedzmy, że było „fajnie” bo cały czas można było załatwić sprawy. Jednak teraz całe działy są przenoszone na kwarantanny i paraliżowana jest praca urzędu, bo nawet zdalnie nie da się nic załatwić! Bardzo odpowiedzialne, nie wspominając o zdrowiu i życiu samych pracowników, mieszkańców przychodzących do ratusza. 
Czy ktoś musi umrzeć, żeby nasi na szczycie zrozumieli powagę sytuacji. Bardzo proszę o interwencję w tej sprawie.
Z poważaniem,
Imię i nazwisko do wiadomości redakcji

Komentarze

4 komentarze

 1. Obey odpowiedz

  Do redakcji: Przestańcie nakręcać dalej ten cyrk. W Izraelu liczba zgonów po „szczepionce” Pfizera jest 40-krotnie (!!!) większa od zgonów na Covid. W Polsce mamy parędziesiąt zgonów, NOPY liczone w tysiącach, a w mediach cisza. Te dane są ogólnodostępne. 46% lekarzy w Polsce deklaruje chęć szczepienia. W przedszkolu, do którego chodzi moja córka po zaszczepieniu całej kadry 3/4 nie nadaje się do życia i są zawieszone zajęcia. Droga redakcjo widzę, że i Wy uprawiacie dziennik…two. Co więcej WHO oficjalnie podaje, że umieralność na covid wynosi ok. 0,2% zakażonych. To już grypa jest groźniejsza i o dziwo nagle jej nie ma. Kto ma mózg i umie z niego korzystać ten zobaczy. Kto ma zamiast mózgu TV i spał na lekcjach biologii to jego problem. A skutki tego cyrku to dopiero odczujemy.

 2. Prawda Legionowska odpowiedz

  W poczekalni człowiek na człowieku, dziki tłum. W Zakopanem koronaparty, a w Legionowie Ratuszparty… Jestem ciekaw, jak jakiś się mieszkaniec zarazi w Ratuszu i umrze na Covida, to czy Prezydent poniesie odpowiedzialność, za nie przestrzeganie obostrzeń sanitarnych…

  1. Mart odpowiedz

   Abstrahując już od medialnego ogłupienia/zastraszenia: w Polsce ŻADEN urzędnik Panstwowy nie ponosi ZA NIC odpowiedzialności.

 3. Agata odpowiedz

  A może redakcja zapyta za zgodą którego prezydenta kadrowa kazała roznosić listy do mieszkańców pracownikowi, którego żona miała już pozytywny wynik? I dlaczego zakazano pracownikom wskazywania z kim pracują, żeby inni przypadkiem nie trafili na kwarantannę? Bo że wpadła na to sama słynna Dorocia nie wierzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *