Facebook


LEGIONOWO. Ćwierć miliona za umeblowanie dworca

2015-11-13 9:15:36

W czwartek 12 listopada legionowski ratusz podpisał umowę na zakup i montaż mebli w budynku budowanego dworca. Wykonawca inwestycji do końca sierpnia 2016 roku wyposaży Centrum Komunikacyjne w meble za przeszło 250 tys. złotych.

 

Ogłoszony przetarg dotyczył zakupu oraz montażu wyposażenia Multimedialnej Strefy Obsługi Pasażera w budowanym jeszcze Centrum Komunikacyjnym.

Referat Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Legionowo wybrał najkorzystniejszą ofertę firmy Helikon Meble Biurowe S.A. z Warszawy, która za kwotę 249 429,14 zł brutto zdecydowała się zrealizować zaplanowane prace. Zwycięska firma zaproponowała również 5 letni okres gwarancyjny. Do 22 grudnia br. meble mają zostać dostarczone do magazynu mieszczącego się w Legionowie, zaś ich przewiezienie z magazynu do budynku Centrum Komunikacyjnego wraz z montażem ma zostać wykonana przez firmę do 31 sierpnia 2016 roku.

Do budynku dworca zostaną dostarczone meble oraz krzesła pracownicze. Będą to regały aktowe, szafy ubraniowe, biurka, fotele pracownicze, krzesła konferencyjne i dla interesantów, wózki do transportu krzeseł, czy szafki na drukarkę. W Centrum znajdą się również meble gabinetowe o podwyższonym standardzie, m. in. będą to biurka gabinetowe, fotele obrotowe, stoły konferencyjne, kontenery gabinetowe z szufladami. Na terenie dworca zamontowane zostaną również wieszaki oraz szafki depozytowe. W ramach zamówienia wykonawca zamontuje także meble dziecięce i kanapowe. W budynku Centrum znajdą się okrągłe, kolorowe pufy, fotele systemowe, sofy dziecięce, stoliki dla dzieci, oraz krzesełka.

DB

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *