LEGIONOWO. Czy jedno wycięte drzewo zwiastuje większa wycinkę?

2019-05-10 11:47:02

Pod koniec kwietnia br. przy ul. Strużańskiej przy historycznych budynkach carskich koszarów wycięto zdrowe drzewa. To zaniepokoiło mieszkańców, którzy zatroskali się o inne drzewa z tej okolicy


Jak poinformowali mieszkańcy os. Piaski, do tej pory wycięto dopiero jedno zdrowe drzewo. Jednak to spowodowało, że okoliczni mieszkańcy zatroskali się o los kolejnych drzew z okolicy carskich budynków na ul. Strużańskiej. – Ignorancja i hipokryzja jest tu aż nadto widoczna, zastanawia mnie fakt kto na to wydaje zgodę, kto na coś takiego pozwala i jakim prawem to się dzieje – powiedziała Pani Dorota. Okoliczni mieszkańcy zastanawiają się, czy drzewo przeszkadzało w budowie parkingu bądź po prostu „przesłaniało komuś świat”. O wycięte drzewo zapytaliśmy UM Legionowo. Niestety do zamknięcia numeru nie uzyskaliśmy informacji dlaczego wycięto drzewo i czy wycinka w tej okolicy będzie postępować.

Paulina Nowicka

Komentarze

1 komentarz

  1. Struzanska odpowiedz

    Jak zwykle szukacie sensacji. Drzewo podczas wichur zaczęło się przewracac, zagrazalo mieszkańcom pobliskiego bloku a drzewo zostało ścięte przez Straż Pożarna. Ot koniec sensacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *