Facebook


LEGIONOWO. Czy spółdzielnia zbankrutowała? Od dwóch dni nie ma ogrzewania

2017-04-27 8:45:37

Jak informują nasi czytelnicy, od dwóch dni nie ma centralnego ogrzewania na osiedlu Batory. Czy spółdzielnia zbankrutowała?

Z informacji znalezionych na stronie legionowskiej SML-W wynika, że na osiedlu doszło do awarii C.O w związku z tym trwają pracę mające na celu usunięcie awarii. Komunikat ze strony Spółdzielni poniżej:

Szanowni Państwo! Informujemy, że w dniu 26 kwietnia na osiedlu Batory miała miejsce awaria centralnego ogrzewania. W tej chwili trwają prace mające na celu usunięcie awarii. Ponieważ wiążą się one z wymianą głównej rury dostarczającej ciepło, PEC nie jest w stanie określić dokładnie terminu zakończenia prac. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj (27 kwietnia) uda się usunąć usterkę, a najpóźniej w piątek (28 kwietnia).

 

Komentarze

3 komentarze

  1. Sławek odpowiedz

    Czytelniku poruszyłeś ciekawą rzecz, która ma miejsce w Legionowie – standardów pracy dozorcy na osiedlach należących do spółdzielni i na osiedlach zarządzanych przez Wspólnoty, np. Nowy Bukowiec czy Piaski. Otóż na tych drugich osiedlach dozorca nie ma prawa zajmować się jakąkolwiek agitacją, którą w obowiązkach ma dozorca pracujący w spółdzielni. Na osiedla zarządzanych przez wspólnoty dozorca ma zakaz wieszania jakichkolwiek plakatów na drzwiach do klatek, roznoszenia gazetek czy ulotek, a już rozmowy z mieszkańcami zachęcające do czegokolwiek to po prostu absurd!

  2. Czytelnik odpowiedz

    Panie dozorco, ile Wam płacą nadgodziny w internetach??

  3. Ed odpowiedz

    Na jakiej podstawie autor stawia pytanie o bankructwo Spółdzielni? Typowy przykład na to jak ze zwykłej informacji o awarii zrobić sensacyjnego newsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *