LEGIONOWO. Damscy bokserzy zatrzymani

2018-11-14 3:26:08

Policjanci z legionowskiej komendy w sobotnią noc zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o znęcanie się nad żonami. Funkcjonariusze zatrzymanym mężczyznom przedstawili już zarzuty karne i wystąpili o zastosowanie środków zapobiegawczych. Prokuratura zastosował wobec Arkadiusza W. dozór policyjny, zaś Łukasz N. poza dozorem ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, a także musi opuścić wspólnie zamieszkiwany lokal

Policjanci z legionowskiej patrolówki w sobotnią noc interweniowali dwukrotnie wobec  mężczyzn, którzy podejrzani są o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoimi żonami.

Obie kobiety złożyły zawiadomienia o popełnionych przestępstwach. Jak się okazało zarówno Łukasz N., jak i Arkadiusz W. od dłuższego czasu wobec swoich małżonek stosowali przemoc fizyczną i psychiczną. Kobiety podczas kłótni domowych były popychane, szarpane i wyzywane. Jednej z nich podczas awantury mąż uszkodził telefon komórkowy rzucając nim o ziemię

Na podstawie uzyskanych informacji funkcjonariusze podjęli błyskawiczną decyzję o zatrzymaniu Łukasza N. i Arkadiusz W., których osadzili w  policyjnym areszcie.

W kolejnych dniach obaj mężczyźni  usłyszeli zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad najbliższymi członkami rodziny. Decyzją prokuratury Arkadiusz W. został objęty dozorem policyjnym, zaś Łukasz N. poza tym samym środkiem zapobiegawczym ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, a także musi opuścić wspólnie zamieszkiwane mieszkanie.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *