LEGIONOWO. DH Maxim już otwarty!

2022-11-09 2:33:15

Po kilku miesiącach oczekiwań związanych z rozbudową DH Maxim w Legionowie, w środę 9 listopada br. nastąpiło wielkie otwarcie 

Nowoczesny park handlowy składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni ponad 6,2 tys. mkw. Każdy z budynków ma 6,5 metra wysokości. Całkowita powierzchnia najmu ma wynosi ponad 10 tys. mkw. Do dyspozycji klientów zostanie oddany również parking na ok. 250 miejsc. W rozbudowanym Maxim-ie swoje miejsce znajdą następujące marki i sklepy: Biedronka, Sinsay, House, Cropp, Pepco, CCC, Rossmann, RTV euro AGD, TEDi, Dealz, Big Star, salon franczyzowy 4F, salon jubilerski Yes, jak również skorzystać z oferty fitness klubu Zdrofit.

Co ważne wejścia do pawilonów zlokalizowane są od istniejącego już parkingu przy galerii Maxim celem niezakłócania spokoju mieszkańców sąsiadujących bloków.

Otwarcie tak ważnego obiektu handlowego na mapie miasta, to również inwestycja i wzrost zatrudnienia, bowiem na terenie Centrum Maxim pracować będzie kilkaset osób.

Centrum Handlowe MAXIM będzie czynne w godzinach:

Pon.- Sob: 10.00- 21.00

Biedronka: Pon.-Sob: 6.00-23.00

Zdrofit: Pon.-Sob: 6.00-23.00

Salon Gier: 11.00-5.00

Za koncepcję architektoniczną odpowiada Pracownia Projektowa ModoStudio, za koncepcję komercyjną i wynajem projektu odpowiada firma Mallson Polska.

Zarządcą centrum jest firma CBRE, a inwestorem jest firma PIR.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *