LEGIONOWO. Do kogo należą banery reklamowe?

2021-08-16 7:08:35

Władze miasta ujawniły komu dzierżawią teren, przy wjeździe do Legionowa ul. Sobieskiego, na którym znajdują się bannery z reklamami. Dzierżawcą okazała się firma Studio Eureka Gerard Leszko – prywatnie – pełnomocnik finansowy  komitetów wyborczych Romana Smogorzewskiego.

Na początku lipca br. pisaliśmy o dyskusji podczas sesji rady miasta na temat wyrażeniem zgody prezydentowi na wydzierżawienie, na kolejne 3 lata, części działki przy zbiegu ulic Sobieskiego i Warszawskiej. Na działce tej znajdują się słupy z bannerami reklamowymi, a przedstawiciele ratusza, zasłaniając się ochroną danych osobowych, nie chcieli ujawnić właściciela tych słupów. Zdaniem opozycji był to skandal, ponieważ radni mieli wydać zgodę na nie wiedząc komu teren ten ma być wydzierżawiony. Jednak radni z ugrupowania prezydenta, przegłosowali taką zgodę, bez informacji komu teren ten ma być wydzierżawiony. Obecnie uzyskaliśmy odpowiedzi z ratusza, z których wynika, że właścicielem wszystkich nośników reklam przy zbiegu ulic Jana III Sobieskiego i Warszawskiej, jest firma Studio Eureka Gerard Leszko. W kolejna umowa dzierżawy będzie funkcjonowała przez 3 lata od 1 września br.

Komentarze

3 komentarze

  1. Daro odpowiedz

    Czy ktoś jest tym zdziwiony, wszędzie wybija SZAMBO

  2. Marta odpowiedz

    Samorządowa ośmiornica i wszystko jasne

  3. Michael odpowiedz

    Teraz wiadomo już jak wygrywa te wybory. obstawił swoimi ludźmi wszystkie instytucje a także załatwił, że jego ludzie trzymają w rękach wszystkie najlepsze miejsca na reklamy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *