LEGIONOWO. Do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Rynek

2022-07-07 11:10:22

 

Lokale użytkowe w bardzo dobrej lokalizacji. Klimatyczna piwnica (dwa poziomy) i pomieszczenie na parterze – łączna powierzchnia ok 120 m2 – w centrum Legionowa przy historycznym rynku.


PIWNICA:
Wejście do pomieszczenia po schodkach przy ciągu komunikacyjnym ul. Rynek. W lokalu funkcjonował pub i do tego przeznaczenia jest przystosowany.

W pomieszczeniu można również urządzić sklep, winiarnię, salon spa, kwiaciarnię, salon kosmetyczny itp.,itd. Cena 3300 zł za miesiąc plus opłaty licznikowe (woda, prąd, śmieci).

PARTER: Możliwe równoczesne wynajęcie lokalu znajdującego się na parterze o powierzchni ok 36 m2 który znajduje się nad tą piwnicą (połączony schodami). Witryna z widokiem na rynek. Wnętrze ciekawie wykończone: odsłonięta stara cegła, betonowa podłoga, wykończenia z ciemnego drewna.

Lokal może służyć jako biuro, sklep, kawiarenka, salon kosmetyczny itp.,itd.
Opłata miesięczna 3500 zł plus opłaty licznikowe.

Tel kontaktowy 601 30 85 91

 

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Może oddać policji i prokuratorowi ? Meczą się tam biedaczyny , a tutaj bardzo komfortowo. Oczywiście udostępnić za darmo – przecież postawa obywatelska tego wymaga ? Nie chcesz darmo ? Spokojnie – ustawy podatku katastralnego już czekają….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *