LEGIONOWO. Dwa pożary jednego dnia w jednym bloku

2021-07-01 1:37:46

W środę (30 czerwca) przy ul. Norwida miały miejsce dwie identyczne interwencje.  Pierwsza około godz. 16.00, druga około godz. 20.00. W obu przypadkach doszło do pożarów potraw w garnku

Pierwsza interwencja miała miejsce około godz. 16.00 legionowscy Strażacy odebrali zgłoszenie dot. pożaru w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Norwida 15. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów strażaków oraz policję. Po przybyciu na miejsce okazało się, że pożar wybuchł w kuchni w mieszkaniu na 5 piętrze. Ogień jeszcze przed przybyciem strażaków ugasili mieszkańcy. Jednak pożar wywołał duże zadymienie, w związku z tym strażacy musieli oddymić budynek. Ponadto sprawdzili pomieszczenia kamerą termowizyjną. Gdy okazało się, że wszystko jest w porządku wrócili do bazy.
Jednak już około 20.00 otrzymali kolejne zgłoszenie dot. tego samego budynku. Tym razem zostali wezwani do pożaru na 7 piętrze. Tym razem na miejsce zostały wysłane 4 zastępy. Po przybyciu miejsce okazało się, ze zapaliła się po raz drugi podobnie jak poprzednio potrawa w garnku. Na szczęście w wyniku obu zdarzeń nikomu nic się nie stało.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *