Facebook

LEGIONOWO. Dyspozytor nie usłyszy zarzutów w sprawie śmierci 41-letniego policjanta z CSP

2018-09-23 9:10:21

Jak informują ogólnopolskie media, dyspozytor Pogotowia Ratunkowego nie usłyszy zarzutów w sprawie śmierci 41-letniego wykładowcy Centrum Szkolenia Policji – Krystiana Sz. Mężczyzna zmarł w trakcie reanimacji w przychodni przy ul. Sowińskiego w Legionowie

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że policjant tuż przed śmiercią dzwonił na pogotowie. W trakcie 48 sekundowego nagrania funkcjonariusz miał szukać porady, ponieważ od kilku dni odczuwał ból w klatce piersiowej. Z nagrania wynika, że dyspozytor zalecił policjantowi wizytę u lekarza. Zapytał również czy pacjent jest w stanie sam dojechać do placówki medycznej. Na co policjant miał odpowiedzieć, że da radę dojechać do placówki medycznej.

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło 4 września br. około godziny 15:00. 41-letni Krystian Sz. w trakcie służby w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie źle się poczuł. W związku z tym, zadzwonił na pogotowie. Tam po otrzymaniu informacji, że powinien zgłosić się do lekarza, został zawieziony przez współpracowników CSP do przychodni przy ul. Sowińskiego. W trakcie oczekiwania na przybycie lekarza stan funkcjonariusza pogorszył się, a ten stracił przytomność. Niestety, pomimo błyskawicznej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł. Funkcjonariusz osierocił dwójkę małych dzieci.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *