Facebook


LEGIONOWO. Dźgnięty w pośladki

2016-01-11 2:39:14

Nieznany sprawca dźgnął w pośladki 41-letniego Marka O. w jednej z altanek znajdujących się naprzeciwko Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Ranny mężczyzna z ciętą, acz powierzchowną raną pośladków trafił do szpitala.

Do niecodziennej napaści doszło w poniedziałek 4 stycznia wieczorem w jednej z altanek przy ulicy Adama Mickiewicza w Legionowie. – Mężczyzna w stanie nietrzeźwości, miał ponad 1 promil w wydychanym powietrzu, wszedł do jednej z altanek znajdującej się naprzeciwko Komendy Powiatowej Policji w Legionowie i oddawał mocz. W trakcie załatwiania się, ktoś tego mężczyznę jakimś przedmiotem dźgnął w pośladki – poinformował nadinsp. Artur Bartczak, oficer prasowy z KPP Legionowo. Niestety, zaatakowany 41-latek, gdy zdołał się odwrócić, to już nie widział napastnika, ani też przedmiotu, którym go zraniono.

– Jak mężczyzna wrócił do domu, to jego brat wezwał policję. Zraniony mężczyzna został przewieziony do szpitala na zszycie dość powierzchownej rany. Mężczyzna nie wie, kto to zrobił, nie pamięta również okoliczności całego zdarzenia i generalnie tłumaczył się, że był zamroczony alkoholem – powiedział nadinsp. Artur Bartczak. Na chwilę obecną poszkodowany nie zawiadomił policji o konieczności poszukiwania i schwytania nieznanego sprawcy, celem jego ukarania. Funkcjonariusze jednak przyglądają się tej zagadkowej sprawie.

JR

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *