Facebook


LEGIONOWO. Dzieci odwiedziły legionowską komendę

2015-11-03 3:33:56

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Legionowie odwiedziły ze swoim wychowawcą Komendę Powiatową Policji. Uczniowie zobaczyli to, co wiąże się z codzienną służbą funkcjonariuszy. Pytaniom o pracę policjantów nie było końca. W trakcie wizyty wykonano pamiątkowe zdjęcia.

W czwartek 29 października dzieci z klasy 2c Szkoły Podstawowej nr 1 w Legionowie, odwiedziły legionowskich policjantów. Dla najmłodszych taka wizyta i spotkanie z policjantami to przeżycie i atrakcja. Dzieciom ucieszyły się na widok przedmiotów, które służą policjantom w ich codziennej służbie, a szczególnie możliwość dotknięcia sprzętu policyjnego.

Uczniowie odwiedzili większość pomieszczeń znajdujących się w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie. Pomieszczenia dla osób zatrzymanych budziły największą ciekawość, a w pokoju Zespołu ds. Nieletnich i Patologii została przeprowadzona przez policjanta tej komórki prelekcja na temat zachowania się dzieci w otaczającej rzeczywistości.

Na zakończenie spotkania dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz oraz usłyszeć kilka słów na temat pełnionej służby przez policjantów ruchu drogowego.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *