Facebook

LEGIONOWO. Dzieci odwiedziły legionowską komendę

2015-11-03 3:33:56

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Legionowie odwiedziły ze swoim wychowawcą Komendę Powiatową Policji. Uczniowie zobaczyli to, co wiąże się z codzienną służbą funkcjonariuszy. Pytaniom o pracę policjantów nie było końca. W trakcie wizyty wykonano pamiątkowe zdjęcia.

W czwartek 29 października dzieci z klasy 2c Szkoły Podstawowej nr 1 w Legionowie, odwiedziły legionowskich policjantów. Dla najmłodszych taka wizyta i spotkanie z policjantami to przeżycie i atrakcja. Dzieciom ucieszyły się na widok przedmiotów, które służą policjantom w ich codziennej służbie, a szczególnie możliwość dotknięcia sprzętu policyjnego.

Uczniowie odwiedzili większość pomieszczeń znajdujących się w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie. Pomieszczenia dla osób zatrzymanych budziły największą ciekawość, a w pokoju Zespołu ds. Nieletnich i Patologii została przeprowadzona przez policjanta tej komórki prelekcja na temat zachowania się dzieci w otaczającej rzeczywistości.

Na zakończenie spotkania dzieci mogły obejrzeć policyjny radiowóz oraz usłyszeć kilka słów na temat pełnionej służby przez policjantów ruchu drogowego.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *