Facebook


LEGIONOWO. Ekshibicjonista w „leśniczówce”?

2015-11-03 12:55:32

W poniedziałek 2 listopada tuż przed południem jeden z pasażerów pociągu Kolei Mazowieckich przejeżdżającego przez tzw. leśniczówkę zawiadomił dyżurnego numeru alarmowego o mężczyźnie, który stał w pobliżu torów z opuszczonymi spodniami.

 

Młody człowiek, który pokazał genitalia, był widziany w lesie na wysokości osiedla Nowy Bukowiec. Policjanci od razu pojechali na miejsce. W akcji brali udział zarówno funkcjonariusze mundurowi, jak i tajniacy. Sprawdzony został teren od przejazdu kolejowego przy ulicy Kwiatowej, aż do Szkoły Podstawowej nr 1. Wypytywano również mieszkańców, czy taką osobę widzieli. Mundurowi sprawdzili również „leśniczówkę”, niestety ślad po rzekomym ekshibicjoniście zaginął. – Nikt takiej osoby nie widział i na tym nasza interwencja została zakończona. Pociąg szybko przejechał i osoba, która zgłosiła nam to zdarzenie nie była w stanie opisać rysopisu tego mężczyzny. Jedyne, co była nam w stanie podpowiedzieć to to, że był to mężczyzna w młodym wieku – poinformował nadkom. Artur Barczak, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

DB

Komentarze

1 komentarz

  1. hubert S odpowiedz

    jechałem pociągiem 11:15 z gdańskiej i widziałem tego gościa w tym rejonie. stał ze spuszczonymi spodniami i nie powiem co robił. wydaje mi się ze był łysy, około 30 lat. lepiej nie biegać w tamtym rejonie. myślę że maszynista też to widział, a pociągi mają najpewniej kamery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *