Legionowo. Fikcyjna obniżka cen biletów?

2019-03-03 4:18:50

W zeszłym tygodniu jeden z lokalnych tygodników wydawany przez miejską spółkę KZB poinformował o tańszych biletach na basen dla seniorów. Bilety rzekomo miały być tańsze od 1 lutego. Jak dowiedzieliśmy się od pracowników basenu bilety rzeczywiście są tańsze, ale dopiero od 22 lutego br.


Pływalnia na legionowskich Piaskach jest otwarta już od dobrych paru miesięcy. Niestety co jakiś czas do naszej redakcji dochodzą głosy o pewnych niedogodnościach, które można na niej spotkać. Słyszeliśmy już o zepsutych suszarkach, brudzie, nadmiernie chlorowanej wodzie itd. Tym razem zgłosili się do nas seniorzy zdziwieni zmieniającymi się cenami biletów i brakiem o tym informacji na terenie pływalni.

Okłamują mieszkańców

Po tym jak w zeszłym tygodniu zaczęliśmy interesować się tą sprawą, została podana informacja, że ceny biletów dla seniorów są aktualnie niższe niż te podane na stronie internetowej pływalni. Jak poinformowano w tygodniku wydawanym przez KZB ceny zostały obniżone na wniosek seniorów. W informacji podano, że obniżka weszła w życie 1 lutego br. Wprowadziła ona wejścia indywidualne (dla osób w wieku 65+) w cenie 5zł/h, które obowiązują od poniedziałku do piątku, od 6.00 do 14.00. W rozmowie z pracownikami basenu dowiedzieliśmy się, iż niższe ceny rzeczywiście obowiązują, ale dopiero od 22 lutego.

Brak informacji

Z cennika umieszczonego na stronie internetowej pływalni nie wynika, iż wprowadzono nowe, niższe ceny biletów dla seniorów. Po wprowadzeniu niższych cen KZB nie zadało sobie trudu aby zmienić cennik na stronie internetowej. Jedyną informacją była ta z wydawanego przez spółkę tygodnika, do tego błędna. Do chwili zamknięcia numeru na pływalni nadal nie pojawiła się informacja o nowych cenach.

Paulina Nowicka

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *