LEGIONOWO. Gdzie jest radny Zieliński?

2017-05-11 12:45:54

Wystarczy zwykły deszcz, aby ul. Kolejowa przy stacji Legionowo Przystanek znalazła się pod wodą. Ludzie pytają, co w tej sprawie robią władze miasta i lokalny radny?

Przy wejściu na perony stacji Legionowo Przystanek od strony III Parceli po każdym deszczu powstają gigantyczne kałuże. Problemy z dostaniem się na stację mają nie tylko piesi i rowerzyści ale także osoby dojeżdżające samochodami. Na ul. Kolejowej na odcinku tylko ok. 100 m zawsze w tych samych 3 miejscach jezdnia zostaje całkowicie zalana. Według mieszkańców problemy te pojawiły się kilka lat temu, gdy miasto zbudowało chodnik wzdłuż ul. Kolejowej. Mieszkańcy pytają, dlaczego problemem tym dotychczas nie zajęły się ani władze miasta, ani miejscowy radny Kazimierz Zieliński. Mieszkańcy śmieją się, że w tej części miasta nie potrzeba budować aquaparku – od kilku lat mają go po każdym deszczu. W rozmowie z radnym Zielińskim dowiedzieliśmy się, że od 1,5 miesiąca tworzony jest projekt budowy odwodnienia tamtej okolicy. Dodał on również, że nie opłaca się rozpisywać przetargu dla samego systemu odwodnienia. Dlatego problem ma być rozwiązany dopiero w momencie budowy pochylni oraz fragmentu chodnika na perony.

red.

Komentarze

5 komentarzy

 1. Andrzej odpowiedz

  Panie radny Zieliński nie wstyd panu te laurki na swój temat pisać. Nic pan nie robi dla mieszkańców a tylko wysługujesz się władzy. To pan zrobił ten wpis i podpisał się – Kamil? czy to synalek?

 2. Kamil odpowiedz

  JEDNAK RADNY JEST TYLKO PROCEDURY TRWAJĄ BARDZO DŁUGO A TO CHYBA NIE JEGO WINA
  ALE NIE WSZYSCY TO ROZUMIEJĄ

 3. Daro odpowiedz

  Na Kolejowej na wysokości numeru 56 po każdym deszczu robi się kilkumetrowe zalewisko na drodze
  Coś próbowano z tym zrobić, zrobiono studzienki chłonne, tyle że zmarnowano pieniądze bo zalewisko jak się tworzyło tworzy się dalej

 4. Sylwia odpowiedz

  Radny jest bezradny..

 5. Robert odpowiedz

  Ta kałuża przed wejściem na peron, to skandal i dowód głupoty wykonawców władz i tego niby radego, co nam, dużo naobiecywał. Tam wystarczy wyjąc kawałek krawężnika i wszystko by spłynęło a tak chodzimy po kostki w wodzie od 2 albo i 3 lat. BRAWO TY RADNY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *