Facebook
LEGIONOWO. Gondola otwarta!

2016-11-28 12:00:15

Zainteresowanie mieszkańców otwarciem nowej galerii na rogu Piłsudskiego i Mrugacza w Legionowie przerosło najśmielsze oczekiwania. Już na godzinę przed jej premierowym otwarciem, w sobotę 26 listopada, tłum „zabarykadował” jej główne wejście. I choć Gondola jeszcze nie w pełni wypełniona sklepami, za to w pełni wypełniła się klientami. Było radośnie, była gorączka spowodowana zakupami, były konkursy, a klienci nawet mdleli z wrażenia.

Już na co najmniej godzinę przed premierowym otwarciem drzwi galerii na rogu ulic Piłsudskiego i Mrugacza w Legionowie zgromadził się tłum kilkuset osób. A gdy w końcu „wrota” szeroko otworzyły się dla pierwszych klientów, potok ludzi gwałtownie wlał się do wnętrza gustownie zaprojektowanego obiektu. Jak tłumaczyli sami przybyli, do odwiedzenia galerii zachęciły ich nie tylko atrakcyjne promocje przygotowane specjalnie na otwarcie, ale też czysta ciekawość. To w końcu jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w centrum miasta, a do tej pory oglądać można go było jedynie z ulicy. Mieszkańcy chcieli zobaczyć, czy równie ciekawie prezentuje się od środka.

Nie zawiedli klienci, nie zawiodły też schody
Wielu z nich potwierdza, że się nie zawiodło. Zdaniem Andrzeja Baranowskiego, przedstawiciela inwestora „Tak duża frekwencja podczas otwarcia pokazuje, że w centrum Legionowa brakowało tego typu przestrzeni. To dla nas bardzo pozytywny sygnał , że Gondola jest mieszkańcom po prostu potrzebna”. Baranowski jednak przyznaje, że otwarcie nie obyło się bez kilku nieuniknionych w takich sytuacjach mniejszych incydentów. „Faktycznie, mieliśmy małą awarię windy. Jej zlikwidowanie zajęło jednak moment.”. Nie zawiodły za to pierwsze w Legionowie ruchome schody, które nawet na chwilę nie przestały przemieszczać klientów pomiędzy poziomami budynku mimo bardzo dużego ruchu.

Wkrótce kolejni najemcy
W sumie, podczas trwającego dwa dni otwarcia sklepy najemców galerii Gondola odwiedziło kilka tysięcy gości. Spektakularności temu wszystkiemu dodaje fakt, że minione otwarcie to dopiero pierwszy etap znacznie większej inwestycji. Z premierowym terminem otwarcia nie „wyrobili się” też wszyscy najemcy galerii. Jak na razie otwarte są: CCC, Media Expert, Kik, Martes Sport, czy też delikatesy Piotr i Paweł. Jednak sukcesywnie będą zajmowane kolejne lokale i już niebawem dołączą kolejne sklepy, takie jak: Monnari, czy Hebe, a jeden z lokali wychodzących frontem na ulicę Piłsudskiego zostanie zaadaptowany przez restaurację. Natomiast w przyszłym roku rozpocząć ma się budowa drugiego skrzydła galerii w której swoje miejsce ponoć ma znaleźć kilku salowe kino. A to wszystko sprawia, że Gondola jeszcze nie raz nas „uniesie”.

DB

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *